«Миколаївводоканал» масово надсилає в суди позови на боржників

18:56

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Николаевцы жалуются, вода, водоканал, Николаев, Николаевводоканал, фосфаты, сине-зеленые водоросли, новости, Сенкевич, фильтр, коммунальные услуги, водоснабжение

Миколаївці заборгували міському комунальному підприємству “Миколаївводоканал” майже 240 мільйонів гривень, через що підприємство масово надсилає в суди позови на боржників. Це підтверджується численними справами з цього приводу, що розглядаються в районних судах міста.

“Для порівняння: підприємство за 12 місяців минулого року сплатило за спожиту електроенергію, паливно-мастильні та ремонтні матеріали – майже 194 мільйони гривень.

Поки діє воєнний стан, постачальникам комунальних послуг заборонено відключати населення за несплату. Однак після нашої Перемоги над рф, борги не будуть списані. Фахівцями юридичного відділу “Миколаївводоканал”, щотижнево надсилаються матеріали до судових інстанцій. Претензійна-позовна робота стосується усіх абонентів, хто вчасно не сплачує рахунки за надані послуги”, – йдеться у повідомленні водоканалу.

Тих містян, хто має борг, запрошують до абонентського відділу водоканалу укласти договір реструктуризації, аби мати змогу сплачувати частинами за спожиті послуги.