Заступник Генерального секретаря ООН з гуманітарних питань Мартін Гріффітс розпочав чотириденний візит в Україну, він побуває і в Миколаєві

14:48

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Заступник Генерального секретаря ООН з гуманітарних питань/Координатор надзвичайної допомоги Мартін Гріффітс прибув сьогодні в Україну з чотириденною місією. 

Про це повідомили у прес-службі Представництва ООН в Україні.

Перебуваючи в країні, він зустрінеться з представниками влади, гуманітарними партнерами та людьми, які постраждали від війни.

Разом з Помічницею Генерального секретаря і Координаторкою з гуманітарних питань в Україні Деніз Браун пан Гріффітс ознайомиться з результатами гуманітарного реагування і новими викликами, що виникли внаслідок зростання пошкоджень інфраструктури на тлі низьких зимових температур.

В Миколаєві, на півдні України, Заступник Генерального секретаря відвідає місця проживання внутрішньо переміщених осіб і пекарню, яку підтримує ООН, що виготовляє хліб для людей у прифронтовому Херсоні.

Далі він поїде до Херсона, де побачить, як ООН та місцеві органи влади створюють пункти обігріву, в яких люди зможуть перебувати в теплі та безпеці протягом цієї суворої зими, навіть якщо не матимуть опалення, електроенергії чи води вдома. Пан Гріффітс завершить свою подорож у столиці, Києві, де зустрінеться з високопоставленими представниками влади, а також з представниками неурядових організацій і дипломатичною спільнотою.