“Миколаївці повертаються додому”: водоканал опублікував традиційні фото предметів, якими засмітили каналізацію

16:29

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Водоканал, Николаевводоканал, водопровод, ремонтные работы, вода, где в Николаеве не будет воды

МКП “Миколаївводоканал” опублікувало у соцмережах традиційні фото після прочистки міської каналізації на новорічні свята. На світлині – купа вологих серветок, вичищених із колодязя на перетині проспекту Центральний та вулиця Соборна. Містянам, що повертаються додому, нагадали, яке сміття не можна викидати до каналізації.

Як інформує комунальне підприємство, за минулі вихідні дні бригадами підприємства було прочищено 40 разів «забиту» каналізацію.

Знахідки незмінні: залишки від святкової вечері, засоби особистої гігієни та побутові ганчірки. Також все сміття надходить і до насосних станцій каналізації, де встановлені спеціальні решітки, які затримують весь непотріб, а фахівці цілодобово їх прочищають.

“До повномасштабного вторгнення рф в Україну з міста на очисні споруди каналізації надходило 60 тисяч куб.м. стоків. Влітку минулого року на очищення «прибігало» лише 20 тисяч куб.м., а сьогодні щодоби надходить вже близько 35 тисяч куб.м. стоків (на відео видно як це відбувається). Робимо висновок: містяни повертаються додому, а отже ми закликаємо бути дбайливими до наших і так стареньких міських мереж”, – йдетьсяуповідомленні.