Миколаївський веслувальник виборов “срібло” на чемпіонаті України

18:21

Відкрийте “Вечірній Миколаїв” у Google News та  Телеграм-каналі

Миколаївський спортсмен Олександр Сластьон посів друге місце на чемпіонаті України з академічного веслування серед молоді до 23 років. Змагання відбулися у Києві з 11 по 14 вересня.

Про це 17 вересня повідомили в Миколаївській міській раді.

За інформацією відомства, спортсмен СДЮСШОР  з веслувальних видів спорту Сластьон змагався у човні-одиночці (1х) та виборов “срібло”.

Спортсмена тренували Сергій Чорний та Олег Волощук.