
Миколаївський спортсмен Олександр Сластьон посів друге місце на чемпіонаті України з академічного веслування серед молоді до 23 років. Змагання відбулися у Києві з 11 по 14 вересня.
Про це 17 вересня повідомили в Миколаївській міській раді.
За інформацією відомства, спортсмен СДЮСШОР з веслувальних видів спорту Сластьон змагався у човні-одиночці (1х) та виборов “срібло”.
Спортсмена тренували Сергій Чорний та Олег Волощук.