“МИКОЛАЇВСЬКИЙ ВАНЕК” – про ситуацію на окупованій території Херсонської області

20:35

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Херсонская область

На Кінбурнській косі “асвабадители” тримають угруповання, щоб у разі висадки ЗСУ відразу ж мати можливість там відбити атаку. Населений пункт Василівка “звільнені визволителі” спішно покинули – хтось у пакетах, хтось просто відійшов південніше чи східніше, враховуючи що знаходитися там неможливо через можливий точний вогонь “слабких хохлів”. Прокляті дядьки з СБУ перекривають повітря та виток якоїсь важливої інформації, тому, якщо й доводиться бити – то вже, як завжди, по центрах прийняття рішень (магазини, АТБ та мирні будинки), а аж ніяк не через те, що кошмарить цю саму Косу.

“Ланцети”, які привезли на південь, на Косу не дають – по-перше, давайте скажемо чесно: до угруповання на Косі ставляться як до непотрібного сміття, яке ниє по телефонах до своїх недородників про відпустки, але воювати вони якось не дуже горять бажанням, тому що результату немає і не буде.

У Скадовському районі у н.п. Блакитне понавозили вояк, чути вибухи та постріли з боку ближче до моря. Їх там зараз багато, їх там трохи навчають, близько 40 колаборантів із різних районів Лівого Берега було знайдено та ідентифіковано саме у Лазурному. Також “смотрящие” – дуринди з фсб, які кошмарять Скадовський район, теж там помічені, їздять на білому мікроавтобусі, про кожного із них інформації вистачить, щоб “кошмарити” їх один раз і назавжди.

У Скадовську є наказ від “старших” про виїзд до 30 квітня. Ротація це чи ні – вони поки не знають, але поспішаю вас засмутити – заміни вам із Криму не буде, бо її немає. Сам Скадовськ спорожнів явно, місцевих небагато, та й вояки накрали в пансіонатах, тож робити там особливо нічого, залишилися лише деякі мамині бородачі, про які писав уже раніше, – ці “вояки” воювати не збиралися і не збираються. Для чого їм це?

В Олешківському районі тривають хаотичні обстріли Олешок, крадіжка у Костогризовому, Кардашинці та інших населених пунктах. Приїжджають інші “смотрящие” в будинки, питають в основному про паспорти і щось на зразок: а навіщо ви сидите під обстрілами, як коригувальники?

У Раденську, в дитячому садочку та поряд у будинку культури, живуть зв’язківці, близько 20-30 орків. Живуть… у підвалі. Так, ще з минулої осені місце проживання маленьких щурів – це в основному підвали… ну а раптом прилетить НАТОвська зброя чи дрон якийсь?

Ці зв’язківці охороняють три вишки зв’язку, які перебувають у Раденську. По вулицях Першотравнева, Лісова, Виноградна – орки зруйнували своїм обстрілом кілька будинків. Все це намагаються списати на нас, звісно. Місцеві відмовилися давати інтерв’ю, кореспонденти орківські поїхали, потім знову приїхали і записали самі, як їм вигідно. При в’їзді до Раденська з боку Олешок блокпостів немає, охорони в укріп-районах немає. Є блокпост посилений у Пролетарці. Руху колон через Раденськ немає. Поодинокі машини та САУ мотаються туди-сюди.

Як повідомлялося раніше, колаборанти залишили свої місця проживання, але військові – ні.

Завозять сюди вагінерів, відправляють на острови (там їх зустрічають якісь браві хлопці, і звідти вагінери часто не повертаються), а також росгвардію, ТрВ. Найбоєздатніші підрозділи тримають у тилу, біля берега сидять клоуни, які спочатку записують видосик з острівця, як там висить російський прапор, а зараз записують видосик, як у якогось Альошки все класно і все спокійно. Ми звичайно за нього дуже раді, але до чого Альошка тут? Чекаємо на наступне відео з Чаплинки, як там все спокійно, а потім наступне відео – десь із Джанкоя.

Прокляті “слабкі хохли” своїми слабкими дронами знищили за кілька місяців кілька десятків човнів та інших плаваючих засобів, тепер доводиться їх красти в Генічеську, але найцікавіше – в Херсонську область ці човни не везуть. Везуть до Криму.