Миколаївський спортсмен Олександр Абраменко отримав 100 тисяч гривень премії від міської ради

23:02

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Серебряный призер ХХІV зимних Олимпийских игр в Пекине-2022 по лыжной акробатике Александр Абраменко в аэропорту «Борисполь», 19 февраля 2022 г. В аэропорту «Борисполь» состоялась встреча серебряного призера ХХІV зимних Олимпийских игр в Пекине-2022 по лыжной акробатике Александра Абраменко, а также сборной команды по фристайлу. Фото Ковальчук Виктор / УНИАН

Срібний призер зимових Олімпійських ігор-2022, фристайлист Олександр Абраменко станом на 10 квітня 2023 року отримав премію 100 000 гривень від Миколаївської міської ради. Винагороду планували надати ще у 2022 році.

Про це повідомили в управлінні в справах фізичної культури і спорту міської ради.

Міська рада ухвалила рішення, відповідно до якого Абраменку виплатять грошову премію за успіх на зимових Олімпійських іграх.

У 2022 році миколаївець виборов срібну медаль, у фіналі виконавши стрибок Back Double Full-Full-Double Full, який мав найбільшу складність.

“Цю премію планували надати ще у 2022 році. Проте, через зміни в законодавстві, які обмежують бюджетні видатки, та необхідність економії коштів в умовах війни, виплату перенесли”, – розповіли в управлінні.