Миколаївський національний академічний український муздрамтеатр покаже прем’єру вистави “Конотопська відьма”

23:17

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Миколаївський національний академічний український театр драми та музичної комедії шостого лютого розпочинає продаж квитків на спектаклі березня 2023 року. Відбудеться прем’єра вистави “Конотопська відьма”. Актори гратимуть на малій сцені, проте планують працювати і на великій.

Про це  Суспільному розповів керівник літературної частини театру Богдан Головченко.

Зала “маленької сцени” розрахована на 50 місць.

“Основний напрямок роботи на малій сцені, адже її легше забезпечити при відключеннях світла. Плануємо залучити велику сцену, будемо дивитися по факту. На випадок повітряної тривоги розробляємо зараз ідеї, як з цим впоратися і убезпечити наших глядачів. Тому що на малій сцені є укриття, щодо великої наразі узгоджуємо всі безпекові питання”, — сказав Богдан Головченко.

За словами Головченка, міська і обласна влада допомогли театру з встановленням генераторів.

“Електрика вимикається, як і скрізь по області. Маємо прилаштовувати графіки репетицій, прокату вистав під періоди вимкнення живлення. Завдяки встановленим генераторам всі технічні засоби забезпечені — світло та звук”, — розповів Головченко.

Актори працюють над новими постановками.

“У березні відбудеться прем’єра “Конотопської відьми” за Григорієм Квіткою-Основ’яненкомРежисер вистави, автор інсценування — Сергій Павлюк. Залучаємо творчу команду балетмейстера, хормейстера, буде досить масова вистава. За лютий відпрацюємо постановчу частину, а декорації та костюми ми готували заздалегідь”, — сказав Головченко.

Тематично театр драми та музкомедії змінюється, каже Головченко, охоплює і драматичні, і музичні жанри, грає класику і сучасну драматургію.