Миколаївський ДОФ: День відкритих дверей та виставка Юлії Поліщук

13:27

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

10 березня в легендарному ДОФі (Дом офицеров флота) відбувся  ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ та ВИСТАВКА ПЛАКАТА миколаївської художниці Юлії Поліщук “Миколаїв – місто-герой”. В заході також прийняли участь музиканти Performance Band та RadioStars.

– Запрошуємо містян, культурних діячів, фотографів, журналістів – всіх, кому цікаве життя Миколаєва і його еволюція. При цьому це не буде класичний офіційний захід – абсолютно неформальна зустріч і спілкування, – так анонсував зустріч на своїй сторінці у Фейсбуці Володимир Алексєєв, керівник відомого в Україні джазового оркестру, завідуючий відділом у Миколаївському вищому коледжі музичного мистецтва, радник голови Миколаївської ОДА Віталія Кіма з питань культури.

– Дехто вже був в гостях у ДОФі, в нашому волонтерському центрі, – і в захваті від того, як ми з волонтерами прибрали частину будівлі і що вже зробили всередині – за цю роботу дякую небайдужим миколаївцям! І тому, що багато кому стало цікаво, що ж саме відбувається, ми вирішили зробити День відкритих дверей у ДОФ. І також в провести виставку Юлії Поліщук – її плакати під час війни надихали тисячі миколаївців всюди! – відзначив Володимир.

 

 

 

– Починаючи з 24 лютого, за минулий рік я створила багато робіт про цю війну і про наше життя в цей непростий період. Моя родина зробила вибір залишитися вдома, в Миколаєві…  Для цієї виставки я вибрала роботи, які, в переважній більшості, розповідають саме про наше місто. Події, мрії, люди, герої, втрати і перемоги… – розповіла Юлія.

 

Нагадаємо містянам: нещодавно Володимир Алексєєв презентував в соціальних мережах проект реконструкції ДОФа, якому в 2024 році виповнюється 200 років. Про це ми теж писали на нашому сайті. З матеріалом можна ознайомитися тут:

Володимир Алексєєв: ДОФ майбутнього – це Громадський простір, туристичний центр і культурний комплекс