Миколаївському будівельному коледжу – 80 років!

21:00

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

27 травня 1944 року створено Миколаївський будівельний технікум. З 2006 року Миколаївський будівельний коледж ввійшов до структури Київського національного університету будівництва і архітектури.
Нині коледж відзначає 80-літній ювілей! Вітаємо! Бажаємо, щоб Ваш досвід і професіоналізм, творчий та інтелектуальний потенціал у справі підготовки фахівців й надалі служили зміцненню нашої держави! А Ваші випускники добрими справами підтримували авторитет Вашого коледжу!
За роки існування, незмінною залишається позиція закладу освіти: створити необхідні умови для самореалізації кожної особистості, виховання достойних членів нашого суспільства.
Коледж випустив понад 40 тисяч техніків-будівельників, техніків-механіків, техніків-програмістів, бакалаврів будівництва, бакалаврів інженерної механіки, які працюють в різних галузях виробництва України.
В закладі працює досвідчений та творчий педагогічний колектив однодумців, закоханих у свою справу. З величезним талантом і безмежною любов’ю до своєї справи, й перш за все – до молоді, викладачі роблять все необхідне, щоб життя студентів було цікавим і яскравим.
Пріоритетним у національно-патріотичному, громадянському вихованні є формування у студентів загальнолюдських цінностей та почуття патріотизму і любові до своєї Батьківщини. Виховання свідомого, компетентного й відповідального громадянина, який є соціально активною особистістю – одне з першочергових завдань ВСП Миколаївського будівельного фахового коледжу Київського національного університету будівництва та архітектури.
Інформаційний центр КНУБА