Миколаївські волонтери отримали ще 50 велосипедів з Нідерландів в рамках кампанії #BikesForUkraine

9:55

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Велосипеди отримали 15 волонтерських організацій міста для підтримки в наданні гуманітарної допомоги і персональної мобільності волонтерів.

«За п’ять місяців соціальної ініціативи #BikesForUkraine нашим партнерам вдалося закрити майже всі запити на велосипеди від гуманітарних штабів Миколаєва. Наше місто весь цей час страждає від наслідків російської військової агресії. Через це багато містян задіяні в процесі розвозу гуманітарки. І в умовах війни велосипеди стають незамінним інструментом щоденної мобільності, особливо у приватному секторі та віддалених районах міста, де відсутній громадський транспорт», – каже Evgen Gomonjuk, комунікаційний менеджер Агенція розвитку Миколаєва

Загалом велосипеди для отримали представники 15-ти гуманітарних штабів та волонтерських центрів міста для своєї діяльності. А саме: Волонтерський штаб БО МБФ?Volunteer UA?, Гуманітарний штаб «ДОФ», Гуманітарний штаб МрійДій, Волонтерський центр «ДАНА», Гуманітарний штаб МОБФ «Сприяння дітям», Гуманітарний штаб БФ «Журавлі», Миколаївський міський гуманітарний штаб, Оперативний штаб Миколаївська обласна організація Товариства Червоного Хреста УкраїниРесурсний центр громадських ініціатив, Гуманітарний штаб КОРАБЕЛЬНИЙ КРАЙ, Волонтерський центр БФ «Щедрик», СпівДія Миколаїв Гуманітарний хаб, Волонтерський штаб «Inspire Volunteers», Обласний благодійний фонд “Доброта та Довіра”‘ та Миколаївський штаб допомоги «Південний захист».

Це подарунок волонтерам від американської компанії-виробника велосипедів Trek Bicycle. Логістикою з Нідерландів до Києва займалась DSV – Global Transport and Logistics. Зберігали і оплатили транспортування до Миколаєва компанія Велосипеди TREK – дистриб’ютор велосипедів «Трек» в Україні.

Дякуємо U-Cycle (Асоціація велосипедистів Києва) за допомогу та ініціативу кампанії #BikesForUkraine!