Миколаївські велогонщики здобули 10 нагород на чемпіонаті України на відкритому треку

22:14

Відкрийте “Вечірній Миколаїв” у Google News та  Телеграм-каналі

4 серпня в Києві завершився чемпіонат України з велосипедного спорту на відкритому треку серед чоловіків та жінок. 

Спортсмени СДЮСШОР з велоспорту вибороли 10 нагород в різних видах гонки:

  • 1 місце – Єлизавета Козакова;
  • 3 місце – Дмитро Качур, Богдан Бориславський, Дмитро Савченко, Єлизавета Козакова (2), Ярослава Хміляр, Анастасія Петрук, Юлія Пчелінцева та Ольга Дегтяр.

Тренери: Юрій Агарков, Володимир Когут, Олександр Садовський, Володимир Супрун, Станіслав Небаба, Василь Горбачук.