Миколаївські рятувальники тренувались гасити пожежі

11:32

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

25 квітня на базі торгівельно-розважального центру в м. Миколаєві відбулись пожежно-тактичні навчання. Особовий склад Миколаївського міського гарнізону цивільного захисту відточував навички гасіння пожеж у торгових та складських приміщеннях, повідомляє ГУ ДСНС в Миколаївській області. 

За тактичним задумом, в приміщенні більярдної зали сталось коротке замикання, яке призвело до загоряння. Автоматична система протипожежного захисту не спрацювала, вогонь почав розповсюджуватись на поруч розташовані торгові складські приміщення.

На момент прибуття вогнеборців, площа пожежі склала 64 кв. м, в осередку горіння залишилось троє відвідувачів, які не змогли самостійно вийти в безпечну зону.

Черговим караулам надавались додаткові ввідні, відпрацювання яких вимагало від рятувальників чіткої координації, уваги, здатності до оперативного прийняття відповідних рішень, уміння визначати вирішальний напрямок оперативних дій.

У навчаннях взяли участь 40 рятувальників, задіяно 8 спеціальних автомобілів, в тому числі тактичний робот «Magirus Wolf — R1», який призначений для дистанційного гасіння пожеж на місцях, де є загроза життю і здоров’ю рятувальників, наприклад небезпека обвалу конструкції чи вибуху, гасіння пожеж у важкодоступних місцях.

Особовий склад, задіяний у навчаннях, мали змогу спостерігати, як 700-кілограмова рухома платформа на гусеничному шасі, подає воду за допомогою водопінного лафетного ствола та ознайомились із його технічними характеристиками.

Учасники відточили власні навички у гасінні пожеж, зокрема в торгових та складських приміщеннях.