Миколаївські родини з дітьми отримають 1100 безкоштовних наборів з гігієною і дитячим харчуванням

12:26

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Родини з дітьми в Миколаєві отримають безкоштовні набори з гігієною та дитячим харчуванням в рамках проекту «СОС ДІТИ. Програма екстреної допомоги».

Про це пише сайт Миколаївської міськради з посиалнням на Агенцію розвитку Миколаєва.

Першу партію у 1100 пакунків відповідної допомоги разом із волонтерами вже розвантажили на одному із гуманітарних складів міста.

Допомогу організовано видаватимуть сім’ям з дітьми у складних життєвих обставинах через служби у справах дітей та профільні підрозділи з гуманітарних питань адміністрацій районів міста та міські територіальні центри соціального обслуговування.

«Продовжуємо дбати про найменших миколаївців. Завдяки співпраці з органами опіки і піклування міста, а також органами соціального захисту населення ця допомога найближчими днями буде видана родинам з дітьми в Миколаєві та сім’ям ВПО, які найбільше цього потребують», – каже комунікаційний менеджер проекту Євген Гомонюк.

До гігієнічного набору увійшли гель для душа, шампунь, вологі серветки, миючий та чистячий засоби, пральний порошок, мило, зубна паста та щітка, туалетний папір і гігієнічні прокладки. До набору з дитячим харчуванням – молочна каша, печиво, дитяче пюре та соки.