Миколаївські посадовці проходять навчання по програмі «Міста доброчесності»

18:46

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Чиновник, экзамен по украинскому языку, языковой закон

Працівники Миколаївської міської ради розпочали навчання на практичному курсі “ГІС в просторовому плануванні”, що проводять експерти української компанії Julies Data.

Про це повідомляє сайт Миколаївської міської ради.

Під час курсу слухачі опанують принципи роботи з геоінформаційними системами, зрозуміють культуру роботи в ГІС та освоять розв’язання геопросторових задач.

Навчання організовано в рамках програми “Міста доброчесності” за підтримки Антикорупційна ініціатива ЄС та уряду Данії.

Нагадаємо, Миколаїв приєднався до проєкту “Міста Доброчесності” влітку 2022 року та став одним з шести міст України, що впроваджує дану концепцію. У серпні міський голова Олександр Сєнкевич підписав меморандум про співпрацю з Данією, що передбачає впровадження найкращих практик прозорості та підзвітності у Миколаєві з фокусом на процес відбудови міста. Допомагають у цьому експерти Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні.

Одна з цілей програми “Міста доброчесності” – вдосконалення управління даними міста. Пріоритет надається даним, необхідним для ефективного планування та моніторингу проєктів реконструкції Миколаєва.

За словами заступника директора департаменту архітектури та містобудування Євгена Полякова, практичний курс дозволить місцевим фахівцям підвищити рівень комунікації з іноземними партнерами, надасть більшої спроможності у формуванні ефективної системи управління ресурсами громади. А впровадження отриманих знань стане інструментом залучення мешканців до прийняття рішень щодо розвитку міста.