
З 13 по 16 травня у місті Кам’янське відбувся чемпіонат України з пара плавання серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату, порушеннями зору та розумового і фізичного розвитку.
Миколаївські спортсмени гідно представили наше місто та завоювали 14 медалей у різних дисциплінах:
- Дмитро Василенко – 5 золотих нагород;
- Олег Колісник – 1 золота та 3 срібні медалі;
- Сергій Паламарчук – 1 золота та 2 срібні нагороди;
- Ангеліна Мальцева – 2 “бронзи”.
Підготували спортсменів Геннадій Вдовиченко, Оксана Воронцова, Любов Воробйова, Андрій Козленко, Руслан Горицький, Алла Нагієва, Оксана Бойченко.