Миколаївські пара плавці здобули 14 нагород на чемпіонаті України

21:19

Відкрийте “Вечірній Миколаїв” у Google News та  Телеграм-каналі

З 13 по 16 травня у місті Кам’янське відбувся чемпіонат України з пара плавання серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату, порушеннями зору та розумового і фізичного розвитку.

Миколаївські спортсмени гідно представили наше місто та завоювали 14 медалей у різних дисциплінах:

  • Дмитро Василенко – 5 золотих нагород;
  • Олег Колісник – 1 золота та 3 срібні медалі;
  • Сергій Паламарчук – 1 золота та 2 срібні нагороди;
  • Ангеліна Мальцева – 2 “бронзи”.

Підготували спортсменів Геннадій Вдовиченко, Оксана Воронцова, Любов Воробйова, Андрій Козленко, Руслан Горицький, Алла Нагієва, Оксана Бойченко.