Миколаївські медіа нагородили відзнакою «Промінь культури»

18:30

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Управління з питань культури та охорони культурної спадщини започаткувало відзнаку для місцевих медіа – «Промінь культури». Уперше її вручили 3 лютого у Палаці урочистих подій.

Про це повідомляє відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови.

Відзнаку «Промінь культури» вручають тим засобам масової інформації, які приділяють особливу увагу галузі культури в Миколаєві. Під час першої церемонії нагородження її отримали 17 місцевих видань.

Як пояснив начальник управління культури Юрій Любаров, для кожного медіа намагалися підібрати унікальну номінацію, яка б точно охарактеризувала те, як воно висвітлює культурні події в місті:

Вечерний Николаев – номінація «Мистецька палітра» (за розгорнуті, ґрунтовні публікації про особистості та події  культури Миколаєва).

Южная Правда – номінація «Творчий портрет» (за цикл творчих портретів миколаївських діячів культури).

ТРК «МАРТ»  – номінація «Персональна доставка свята в кожен дім» (за трансляції великих міських свят, створення Новорічного мюзиклу «Короновальна ніч», який під час карантину став подарунком для усіх миколаївців).

Суспільне: Миколаїв – номінація «Актуальність та неупередженість» (за стеження за основними культурними подіями в місті).

ТРК «НІС-ТВ»  – номінація «За доброту, і не тільки вечорів» (інформаційну та дружню підтримку і в цікавих заходах, і в гострих болючих питаннях).

Інше-ТВ  – номінація «За широкий кут зору» (стріми з головних міських свят: День Європи, День міста).

NikLife – номінація «Не тільки на словах» (за докладну та  яскраву фотофіксацію подій, в тому числі  акції «Гімн України на Соборній», розгорнуті репортажі з міських культурних заходів).

Новости N – номінація «За образність подачі, художні  і не тільки… епітети» (за яскраві заголовки матеріалів про культурні події в Миколаєві).

Преступности.НЕТ –  номінація «Кращий тайм-лайн» (за уважне стеження за основними культурними подіями з текстовою та фото/онлайн трансляцією).

НикВести – номінація «Максимальне висвітлення діяльності Мінкульту» (за постійне інформування жителів міста про рішення Міністерства культури України та особливу увагу до фестивалю «Дикий Сад»).

Шиповник – номінація «За любов до історії рідного міста» (історико-культурні публікації про Водонапірну вежу, шаховий клуб, музичну історію і театри).

Корабелов-інфо – номінація «Для культури немає відстаней» (за висвітлення новин про культурні події у Корабельному районі).

Свідок-інфо – номінація «За віру в Казку» (за публікації про дитяче містечко «Казка»).

0512– номінація «Зоопарк – наше все» (за особливу увагу видання до життя Миколаївського зоопарку».

Центр журналистских расследований – номінація «За ретельний аудиторський супровід культури міста» (публікації про фінансову діяльність управління культури).

Також Юрій Любаров відзначив пресслужбу управління культури та відділ інформаційного забезпечення Миколаївської міської ради за інформаційний супровід усіх культурних подій Миколаєва.

Представникам місцевих медіа вручили шоколадні статуетки, а також надали звіт про роботу міського управління культури за 5 років.

Привітав місцеві медіа і Олександр Сєнкевич. Міський голова висловив сподівання, що відзнака «Промінь культури» стане стимулом для ЗМІ ще більше висвітлювати культурне життя міста.