Миколаївські комунальники наводять лад у скверах і зелених зонах

10:52

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Комунальники продовжують дбати про благоустрій Миколаєва. Співробітники підприємства “Миколаївські парки” викошують траву в скверах та зелених зонах міста, – повідомила пресслужба міськради.

“Це не лише про красу та естетичний вигляд, а й про санітарний стан, – каже начальник дільниці Центрального району Михайло Рясенко. – Покіс запобігає поширенню шкідників, зокрема, кліщів, які живуть саме у високій траві. Якщо буде стояти сухостій, більша ймовірність пожеж. Робимо все від нас залежне, щоб миколаївці могли комфортно відпочивати з дітьми у парках нашого міста”.

Третього травня зранку робітники “Миколаївських парків” приступили до покосу трави в Манганарієвському сквері. Працюють сучасними газонокосарками, що придбані коштом громади для підтримання порядку в скверах та зелених зонах.

“Нова техніка значно прискорює нашу роботу, – зауважив Михайло Рясенко. – Сьогодні почали косити траву в “Серці міста” й до кінця дня плануємо завершити. Якщо раніше до такого завдання залучали близько 15 співробітників, тепер із ним впораються троє-четверо”.

Роботи виконують планово. Так, найближчими вихідними збираються розпочати покіс трави на бульварній частині проспекту Центрального.

Попри війну підприємство активно розвивається та створює належні умови праці для співробітників – ремонтують побутові приміщення, купують спецтехніку. Нині триває набір працівників, тож всіх охочих запрошують долучитися до дружнього колективу.