Миколаївські комунальники ліквідовували наслідки сьогоднішньої атаки ворога

14:57

Відкрийте “Вечірній Миколаїв” у Google News та  Телеграм-каналі

Сьогодні вдень ворог вкотре атакував Миколаїв. Внаслідок атаки пошкоджено житловий сектор — вибито вікна у багатоквартирних будинках. Також тимчасово було призупинено рух трамваїв маршруту №6. На щастя, обійшлось без постраждалих.

На місці “прильоту” працювали комунальні підприємства: КП «Пілот», КП «ЕЛУ автодоріг», КП «Миколаївелектротранс», а також співробітники районної адміністрації.

Про це повідомив міський голова Олександр Сєнкевич.

Усі зусилля спрямовані на якнайшвидшу ліквідацію наслідків”, — наголосив мер Миколаєва.

Нагадаємо: якщо ваше майно пошкоджено — зверніться до управління державного архітектурно-будівельного контролю міської ради для комісійного обстеження: