
З 29 по 31 травня у Києві відбувся чемпіонат України з фехтування.
Цьогоріч у змаганні взяли участь понад 400 учасників і учасниць з різних куточків країни.
Миколаївські спортсменки та спортсмени показали гідні результати, завоювавши шість нагород:
особисті змагання
1 місце – Аліна Полозюк (рапіра);
2 місце – Вікторія Коротченко (шабля);
3 місце – Олександра Бондар (шабля);
3 місце – Микита Асташов (рапіра)
командні змагання
2 місце – Миколаїв-1 (рапіра). До складу команди увійшли Аліна Полозюк, Кіра Пронь, Мілана Степовик, Анастасія Єрофєєнко;
3 місце – Миколаїв (шабля). Склад команди: Володимира Бабенко, Олександра Бондар, Аліса Костіна, Вікторія Коротченко.