Миколаївська параплавчиня Анна Гонтар здобула дві медалі чемпіонату світу

20:11

Відкрийте “Вечірній Миколаїв” у Google News та  Телеграм-каналі

Миколаївська спортсменка Анна Гонтар здобула “золото” та “срібло” на чемпіонаті світу з параплавання. П’ятий день змагань відбувся 25 вересня у Сінгапурі.

Про це 26 вересня повідомили в Миколаївській ОВА.

За результатами п’ятого змагального дня Анна Гонтар здобула:

  • золоту нагороду на дистанції 50 метрів вільним стилем;
  • срібну медаль на дистанції 100 метрів брасом.

У перший день чемпіонату Анна Гонтар здобула “бронзу” на дистанції 100 метрів на спині.

Також миколаївський параспортсмен Сергій Паламарчук посів п’яте місце на дистанції 50 метрів вільним стилем. Національна збірна України посіла третє місце у командному заліку, йдеться у повідомленні.