“Миколаївська фішка”: у міській бібліотеці тривав фестиваль настільних ігор

11:37

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

В Центральній міській бібліотеці імені Марка Кропивницького третього червня відбувся фестиваль настільних ігор “Миколаївська фішка”. Протягом дня в закладі функціонувало девʼять зон відпочинку.

Про це  Суспільному розповіла директорка бібліотеки Інга Хоржевська.

У бібліотеці організували пʼять гральних зон відпочинку — з шістнадцятьма локаціями, й чотири зони для тих, хто бажав зіграти в інтелектуальні й туристичні, корпоративні й спортивні настільні ігри.

За словами Інги Хоржевської, на локаціях відбувалися ігри від ДСНС, “Миколаївводоканалу”, Національної поліції та інших.

“У фестиваля настільних ігор “Миколаївська фішка” багато партнерів. Це і громадські організації, і владні структури, і творчі об’єднання.”,— каже Інга Хоржевська.

Участь в настільних іграх взяли містяни різного віку — від дітей до людей пенсійного віку.

“Ми зробили в кількох наших великих аудиторіях декілька локацій і локації абсолютно для різного віку”, — розповідає Інга Хоржевська.

Керівниця бібліотека розповіла про мету заходу.

“Ми хочемо донести до всіх миколаївців, що справа не тільки в книзі. Бібліотека — це місце багатьох можливостей, це місце де цікаво. Цей фестиваль в першу чергу покликаний зробити це”, — говорить директорка бібліотеки.