Миколаївщину відвідала перший віце-прем’єр-міністр – міністр економіки Юлія Свириденко

11:12

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Вчора, 6 квітня, у Миколаївській області з робочим візитом перебувала перший віце-прем’єр-міністр України – міністр економіки Юлія Свириденко.

Про це повідомляє Миколаївська ОВА.

У межах поїздки відбулася зустріч Юлії Свириденко, начальників Миколаївської та Херсонської ОВА Віталія Кіма й Олександра Прокудіна з промисловцями та підприємцями регіонів.
Учасники зустрічі обговорили фінансову підтримку бізнесу, зокрема, грантове фінансування та кредитування підприємств, гуманітарне розмінування територій, практичні аспекти реалізації порядку визначення шкоди та збитків, завданих збройною агресією рф тощо.
Юлія Свириденко розповіла про першочергові напрямки роботи.

«Із пріоритетів на цей рік – розмінування територій, відновлення житла та економіки через програми кредитування, грантової підтримки. Нам потрібно працюючий бізнес та робочі місця, тому що близько двох мільйонів українців наразі безробітні», – сказала вона.

Під час візиту Юлія Свириденко з керівництвом Миколаївської та Херсонської ОВА відвідали завод «Східний» групи компаній «Agrofusion», який постраждав внаслідок збройної агресії, та провели зустріч з аграріями Миколаївщини.
Перший заступник начальника Миколаївської ОВА Георгій Решетілов повідомив основні проблеми агропромислового сектору у 2023 році. Зокрема, мова йшла про забрудненість значної частини території вибухонебезпечними предметами, відсутність обігових коштів для відновлення діяльності підприємств у деокупованих територіях та складність в отриманні кредитування, блокування портової інфраструктури області, гострий дефіцит кадрів тощо.
Також Ю.Свириденко ознайомилася з роботою координаційного штабу з очищення територій Миколаївської області від вибухонебезпечних предметів та розмінуванням земель сільськогосподарського призначення піротехнічними підрозділами.

За результатами візиту перший віце-прем’єр надала доручення обласним адміністраціям акумулювати проблематику обговорених напрямків та звернення підприємств. У свою чергу, Мінекономіки надасть відповідні рішення для покращення ситуації.