Миколаївщина отримала від держави 102 мільйони гривень на облаштовування укриттів у закладах освіти

10:51

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

На Миколаївщині станом на сьоме серпня 2023 року обладнали укриття у понад 150 навчальних закладах. Миколаївська область отримала 102 мільйони гривень субвенції від держави для облаштування сховищ.

Про це кореспондентам Суспільного розказала начальниця Департаменту освіти і науки Миколаївської обласної військової адміністрації Алла Веліховська.

За словами Алли Веліховської, якщо школи запрацюють, то це буде змішана форма навчання.

“На сьогодні проходить обстеження. У нас на початку року перебувало на балансі 138 захисних споруд цивільного захисту, тобто це сховища та протирадіаційні укриття. З них на балансі закладів дошкільної освіти — 37 споруд, і на балансі закладів загальносередньої освіти — 101 споруда. Ми плануємо, що 156 закладів матимуть позитивні висновки й зможуть запрацювати”, — сказала начальниця Департаменту освіти і науки Миколаївської ОВА.

Якщо у школах не буде облаштованого за всіма вимогами укриття — заклад не відкриють, говорить Алла Веліховська.

“Все залежить від того, наскільки вони будуть прийняті державною службою з надзвичайних ситуацій, а також чи буде дозвіл на те, що у Миколаєві можна розпочинати очне навчання. Якщо таких дозволів не буде, зрозуміло, що навчання в очному режимі не зможе відбуватись. Тому що найголовніше — безпека дітей”, — розповіла начальниця Департаменту освіти і науки Миколаївської ОВА.

За словами Алли Веліховської, Миколаївська область отримала 102 мільйони гривень субвенції від держави для облаштування сховищ.

Вісім укриттів ремонтують коштом міжнародної організації ЮНІСЕФ, повідомила начальниця Департаменту освіти і науки Миколаївської обласної військової адміністрації.