“Миколаївоблтеплоенерго” оновлює обладнання за допомогою Данії

10:06

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Завдяки допомозі Данської ради у справах біженців (DRC) ОКП “Миколаївоблтеплоенерго” отримало сучасні мережеві насоси та підживлювальні станції.

Про це повідомили в ОКП «Миколаївоблтеплоенерго».

Наразі спеціалісти підприємства виконують монтажні роботи, аби вже в новому опалювальному періоді найбільші котельні працювали ще якісніше та ефективніше, а миколаївці були з теплом у непростий час війни.

Встановлення 30 мережевих насосів планується на 15 найбільших котельних у різних мікрорайонах Миколаєва, ще 10 на центральних теплових пунктах для транспортування теплоносія ПрАТ “Миколаївська ТЕЦ”. Також підприємством монтуються 18 підживлювальних станцій, призначені для заповнення витоку води із системи теплопостачання.

За словами головного енергетика ОКП “Миколаївоблтеплоенерго” Олександра Шунделя, теплопостачальне обладнання має визначений термін роботи та потребує оновлення, відтак завдяки допомозі DRC ряд котелень постачатимуть теплоносій ще краще та якісніше, попереджуючи виникнення можливих аварійних ситуацій через перепади напруги та решту супутніх обставин.

Загалом, робота мережевих насосів та підживлювальних станцій у комплексі дозволить полегшити обслуговування, проводити будь-які роботи швидко та якісно, забезпечуючи споживачів теплом.