Миколаївець Гліб Головченко – новий керівник Укртелерадіопресінституту

14:43

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко представив трудовому колективу Українського інституту підвищення кваліфікації працівників телебачення, радіомовлення і преси нового керівника.

З 29 листопада обов’язки директора установи до призначення на цю посаду особи у встановленому чинним законодавством України порядку виконуватиме миколаївець, досвідчений медійник, доктор педагогічних наук Гліб Головченко.

ℹ️ В його активі – десятки успішних медійних та освітніх проєктів. Зокрема, створений за його концепцією Коледж преси і телебачення в Миколаєві – перший в Україні вищий навчальний заклад 2-го рівня акредитації, який готує бакалаврів інформаційної діяльності. Також Головченко є автором ідеї, ініціатором і незмінним президентом з 1997 року Національного конкурсу шкільних газет, який переріс у Міжнародний конкурс шкільних медіа. Конкурс також є брендовим заходом для Національної спілки журналістів України.

Йому належить авторство понад 20 наукових та науково-публіцистичних публікацій в галузевих виданнях, монографій і посібників з питань розвитку засобів масової інформації в Україні, формування інформаційного суспільства, впровадження новітніх педагогічних моделей підготовки бакалаврів інформаційної діяльності в умовах інформаційного суспільства, розвитку шкільної преси в Україні тощо.

З 2007 року Гліб Головченко є секретарем Національної спілки журналістів України (НСЖУ).

Вітаємо колегу, який починав свій професійний шлях в нашій газеті “Вечерний Николаев”, з призначенням на нову відповідальну посаду!