Миколаївcькі медики отримали бронежилети

8:44

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Від Львівського оборонного кластера та Харківського заводу засобів індивідуального захисту медики Миколаївської та Херсонської областей отримали 157 бронежилетів. Серед них – 10 дитячих, які буде використано для безпечного транспортування маленьких пацієнтів.

Про це повідомили в пресслужбі Миколаївської ОВА з посиланням на начальника управління охорони здоров’я Миколаївської ОВА Максима Безносенко.

«110 бронежилетів будуть захищати життя медиків Миколаївського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф та забезпечувати безпечне транспортування дітей, ще 47 буде передано для захисту медичних працівників Херсонщини», – написав Максим Безносенко.

Бронежилети розроблені фахівцями Львівського оборонного кластера та конструкторами Харківського заводу засобів індивідуального захисту за участю медиків «екстренки» Харкова та виготовлені з використанням матеріалів, наданих The Renew Democracy Initiative.

На передачі обладнання були присутні директор Харківського заводу засобів індивідуального захисту Юрій Федоров, голова Львівського Оборонного кластера Максим Плєхов та співзасновники кластера Назарій Демчишак, Антон Федченко, Богдан Яринко й Руслан Яринко.

Загалом у рамках проєкту для медиків, які працюють у прифронтових регіонах, буде передано 3000 спеціалізованих бронежилетів.