Миколаїв вивчає досвід Японії

14:33

Відкрийте “Вечірній Миколаїв” у Google News та  Телеграм-каналі

Відбудова міст: Миколаїв вивчає досвід Японії

У складі офіційної української делегації директор Агенції розвитку Миколаєва Ігор Філіппов разом із заступником директора ДЖКГ Ігорем Набатовим взяли участь у програмі “Комплексне відновлення та трансформація міст”, організованій Мінрозвитку та Світовим банком та Токійським навчальним центром розвитку Світового банку (TDLC).

Відвідали Хіросіму та Токіо. Вивчали досвід Японії — як після масштабних руйнувань міста не просто відбудовували, а кардинально трансформували з урахуванням потреб людей.

Наше місто вже створює основу для відновлення: комплексний майстер-план, системні підходи до житлового будівництва, інфраструктури та екології. Миколаїв співпрацює з широкою коаліцією міжнародних партнерів. Зокрема, з Японським агентством міжнародного співробітництва (JICA) ми вже маємо конкретний спільний результат — діючу інфраструктуру переробки будівельних відходів.

Дякуємо Світовому банку, Міністерству, JICA та колегам за насичений тиждень!