Миколаїв – у сніговому царстві: хуртовина триватиме другу ніч поспіль (ФОТО)

19:37

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Снег, метель, зима, погода в Николаеве, снегопад, ЭЛУ Автодорог, гололед (с) Фото - А. Сайковский,, Вечерний Николаев

У Миколаїв нарівні з усією територією України прийшло обіцяне довгострокове похолодання. Завірюха та ожеледиця, що розпочалися в ніч на 24 січня, не збираються здавати позиції і наступної доби. А потепління по всій країні обіцяють не раніше, ніж у четвер.
За даними Миколаївського гідрометцентру, снігова та морозна погода у Миколаєві збережеться як мінімум до ранку 25 січня. Про це написали на сторінці ГУ ДСНС України у Миколаївській області.
— До кінця дня 24 січня, вночі та вранці 25 січня по області та місті Миколаїв вітер північний, 15-20 м/с, хуртовина. Протягом доби 25 січня на дорогах ожеледиця (і рівень небезпеки жовтий), — повідомили рятувальники.
Як повідомлялося, хуртовина у Миколаєві розпочалася рано вранці 24 січня і тривала протягом дня. За даними КП «ЕЛУ автодоріг», станом на 12 годину дня всі дороги, закріплені за підприємством, повністю оброблені реагентом, передає «Свідок.інфо».
Підприємство в обід 24 січня повідомило, що на маршрутах працює 9 одиниць спецтехніки та один навантажувач. Використано близько 72 тонн солі. Диспетчер уважно стежить за станом доріг та випускає нові машини на маршрути. Оскільки снігопад посилюється, у КП «ЕЛУ Автодоріг» оголосили про повторну обробку маршрутів.
Учасників дорожнього руху закликають бути уважними та обережними.
Синоптик Наталія Діденко тим часом поділилася подальшим прогнозом погоди в Україні: найближчої ночі в західних областях України температура повітря буде від -12 до -17 °C. Вдень у регіоні очікується від 0 до -5 градусів за Цельсієм. 25 січня у Києві вночі очікується від -10 до -12 ° C, а вдень – від -6 до -8 градусів Цельсія.
Із четверга в Україні очікується потепління. Температура повітря збільшиться до відлиги. Найдовше морози протримаються у східних областях України, однак у вихідні і там стане тепліше. Наталія Діденко попереджає, що на дорогах очікується ожеледиця.

Фото — Олександр Сайковський

Снег, метель, зима, погода в Николаеве, снегопад, ЭЛУ Автодорог, гололед (с) Фото - А. Сайковский,, Вечерний Николаев Снег, метель, зима, погода в Николаеве, снегопад, ЭЛУ Автодорог, гололед (с) Фото - А. Сайковский,, Вечерний Николаев Снег, метель, зима, погода в Николаеве, снегопад, ЭЛУ Автодорог, гололед (с) Фото - А. Сайковский,, Вечерний Николаев Снег, метель, зима, погода в Николаеве, снегопад, ЭЛУ Автодорог, гололед (с) Фото - А. Сайковский,, Вечерний Николаев Снег, метель, зима, погода в Николаеве, снегопад, ЭЛУ Автодорог, гололед (с) Фото - А. Сайковский,, Вечерний Николаев Снег, метель, зима, погода в Николаеве, снегопад, ЭЛУ Автодорог, гололед (с) Фото - А. Сайковский,, Вечерний Николаев Снег, метель, зима, погода в Николаеве, снегопад, ЭЛУ Автодорог, гололед (с) Фото - А. Сайковский,, Вечерний Николаев Снег, метель, зима, погода в Николаеве, снегопад, ЭЛУ Автодорог, гололед (с) Фото - А. Сайковский,, Вечерний Николаев Снег, метель, зима, погода в Николаеве, снегопад, ЭЛУ Автодорог, гололед (с) Фото - А. Сайковский,, Вечерний Николаев Снег, метель, зима, погода в Николаеве, снегопад, ЭЛУ Автодорог, гололед (с) Фото - А. Сайковский,, Вечерний Николаев