Миколаїв отримав від шведського міста автівки для комунальних служб

18:36

Відкрийте “Вечірній Миколаїв” у Google News та  Телеграм-каналі

Сила дружби: Миколаїв отримав від шведського міста Треллеборг автівки для комунальних служб

Міста-партнери Миколаєва продовжують надавати важливу допомогу. Нещодавно наші комунальники отримали автівки від шведського міста Треллеборг. Техніка допоможе ефективніше виконувати роботи з благоустрою.

Про це у соціальних мережах повідомив міський голова Олександр Сєнкевич.

«Отримали від міста-партнера Треллеборг дві спеціальні автівки для наших комунальних підприємств. Це практична допомога, яка підсилить роботу міських служб», — зазначив Олександр Сєнкевич.

Він подякував муніципалітету Треллеборга та Благодійній організації «Благодійний фонд “ТіКО”» (Київ) за підтримку.

Нагадаємо, угоду про партнерство з Треллеборгом Миколаїв підписав у 2025 році, а сама співпраця розпочалася ще наприкінці 2024 року. Відтоді вона вже приносить конкретні результати для міста.