Миколаїв отримав автомобілі для комунальних служб та труби для водопроводу

8:30

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Миколаїв 27-го травня отримав шість автівок для комунальних служб та понад п’ять кілометрів труб різного діаметру для покращення водопроводу, що був пошкоджений обстрілами.

Про це повідомляє пресслужба міської ради.

Допомогу місту передала громадська організація ANTS за фінансової підтримки Тайваню. За словами мера Миколаєва Олександра Сєнкевича, співпраця з ними розпочалася на початку 2023 року.

“У січні разом з керівником громадської організації ANTS  Ганною Гопко підписали меморандум про співробітництво з урядом Тайваню. А в березні мій заступник Сергій Корєнев разом з виконавчим директором цієї організації Василем Сегіним підписали документи, якими було визначено основні пріоритети Миколаєва”, — сказав Сєнкевич.

Місто отримало першу партію допомоги в рамках співпраці. За слова мера, шість автівок передадуть комунальним підприємствам, аби вони відразу були залучені у роботах з благоустрою.

Виконавчий директор громадської організації ANTS Василь Сегін розповів, що отримані автомобілі зручні у використанні, доволі потужні для міських умов.

“Ці машини для  господарських потреб. Вони вміщують достатньо персоналу та мають хорошу вантажність. Ми вже почули хороші відгуки від водіїв, які їх випробували, — розповів Василь Сегін.