Миколаїв. Коротко про головне за тиждень

10:28

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Про головні події, які мали місце в Миколаєві на минулому тижні, розповіли в міській раді.

🔹Допомагаємо ЗСУ: на сесії міськради передали нашим військовим підрозділам матеріали та обладнання на понад 2,5 млн гривень. З того, що можна озвучувати, – теплові гармати, генератори, ноутбуки, сталеві опори, радіостанції, ліхтарі та меблі. Таким чином, відпрацювали запити від 5 військових частин.

Також перерозподілили ще 24 млн грн на житло військовим та підтримали дві програми сприяння ЗСУ та підтримки їхніх родин.

🔸Посилюємо міські лікарні: один із закладів обладнали сонячною електростанцією. Вона живитиме хірургічне відділення і забезпечить його автономну роботу під час можливих блекаутів. Проект допомогли реалізувати донори – польська компанія «MENLO ELECTRIC S.A.» та громадська організація «Екоклуб».

Для лікарні №5 придбали сучасне хірургічне обладнання – лапароскопічну стійку. Її вже використовують для проведення операцій.

Нагадуємо, що цього року ми відновили програму безкоштовної заміни суглобів. За 2023 рік у наших лікарнях зробили 34 подібні операції. Щоб стати у чергу на заміну кульшового або колінного суглоба, необхідно звернутись до сімейного лікаря.

🔹Посилюємо співпрацю з міжнародними партнерами та залучаємо їхню допомогу для міських КП: до Миколаєва їдуть дві автовишки з Праги. Їх передали “Миколаївелектротрансу”. Після оформлення необхідних документів їх будуть використовувати для обслуговування та ремонту контактної мережі.

🔸Оздоровлюємо дітей: цього тижня вже сьома група юних миколаївців вирушила на відпочинок у Карпати. Проїзд і проживання за кошти міського бюджету. В таборі враховані всі заходи безпеки.