Миколаїв активно готується до опалювального сезону

15:51

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

без отопления остались, Николаев, ТЭЦ, отопление, ремонт, Николаевоблтеплоэнерго, котельные, отключение, свет, Николаевоблэнерго,

Про це повідомив мер Олександр Сєнкевич під час сесії міської ради.

Він зазначив, що процес підготовки інфраструктури до холодів контролюється на кількох рівнях. Йдеться про міську раду, Офіс Президента, Мінрегіон, а також обласну військову адміністрацію.

“Ми готуємося розпочати опалювальний сезон в стандартному режимі. На сьогодні майже на всіх котельнях нашого комунального підприємства “Миколаївоблтеплоенерго” встановлено осмотичні установки. Вони очищатимуть воду, яка буде подаватися в систему опалення. Ми працюємо й над забезпеченням очищеною водою об’єктів державного підприємства “Миколаївська ТЕЦ”. Зокрема, плануємо отримати та передати на баланс цього підприємства велику осмотичну установку”, – повідомив Олександр Сєнкевич.

Теплоносій подаватимуть в усі будинки, де буде технічна можливість. Ймовірно, що його температура буде знижена на 3 градуси.

Важливо, що ціна за опалення не збільшиться і залишиться на рівні минулого року.

Також Олександр Сєнкевич повідомив, що міська рада опрацьовую питання щодо ремонту теплової інфраструктури у разі її пошкодження російськими терористами.

“Ми працюємо з урядом Данії, аби отримати труби різного діаметру, а також мобільні котельні, які можна буде використовувати під час ремонту наших котелень. Загалом ми готуємося до різних варіантів”,- зазначив міський голова.