Музика Моцарта лікує

14:52

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

“А ви коли-небудь слухали Моцарта у підвалі?
Завдяки театральній “Сцені в укритті” ми сьогодні, у час воєнних дій, можемо піддатися чарам геніальної музики цього неймовірного музиканта і композитора. Нині – переаншлаг…
У Миколаєві дуже багато шанувальників Вольфганга Амадея, хоча від дня його появи на світ минуло 267 років”… Ці рядки написала у Фейсбуці Тетяна Даніленко.
***
Вольфганг Амадей Моцарт – видатний австрійський композитор і музикант-віртуоз. Один із найпопулярніших класичних композиторів та представник віденського класицизму. Багато з його творів визнані шедеврами симфонічної, концертної, камерної, оперної і хорової музики. Творчий доробок Моцарта становить понад 600 творів.
29 січня Миколаївська обласна філармонія (директор Олександр Добровольський) презентувала концерт струнного “ArsКвартету”, присвячений дню народження генія музики. Прекрасні композиції Моцарта виконали Каріне Галкіна (1ша скрипка), Олена Снопкова (2га скрипка), Олексій Васільцов (альт), Лариса Скорикова (віолончель) та Ірина Демченко (синтезатор). Як і раніше, глядачів надійно захистила «Сцена в укритті» Миколаївського академічного художнього драматичного театру. Музикознавець, заслужений діячка мистецтв України Тамара Півень – розповіла цікаві факти про композитора, твори якого виконуються у всьому світі. Мабуть, у музиці немає імені, перед яким людство так прихильно схилялося, так раділо і розчулювалося. Моцарт – символ самої музики! (Текст та фото у фокусі – Ігоря Єрмолаєва).
***
А Ви знали, що класична музика допомагає заспокоїтися, привести думки в порядок, підіймає настрій?
Музикою можна вилікувати майже усі хвороби: найефективніший – Моцарт!
Звуки скрипки нормалізують роботу серцевої системи, фортепіанна музика лікує захворювання нирок, а флейта сприяє очищенню бронхів і зцілює від нерозділеного кохання.