“Моя історія війни”. У Миколаєві презентували роботи майстрів народної творчості

23:08

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

У Миколаївській бібліотеці імені Марка Кропивницького 17 лютого презентували виставку майстрів народної творчості “Моя історія війни”. Роботи присвячені подіям, які відбулись після початку повномасштабного вторгнення російських військ в Україну.

Про це Суспільному розповіла директорка Миколаївської центральної бібліотеки імені Марка Кропивницького Інга Хоржевська.

За словами Інги Хоржевської, в експозиції представлені картини, ляльки-мотанки, писанки тощо. Всього на виставці 85 робіт від 18 майстрів.

“Два місяці тому вирішили, що ми зробимо цю виставку якраз напередодні 24 лютого. Власне, над експозицією ми працювали днів, можливо, п’ять днів. Ще десь тиждень до цього тривав збір робіт”, — сказала директорка бібліотеки.

Михайло Карабутов показав шість своїх робіт. Чоловік каже, що творчістю займатися почав з дитинства — пірографія, різьблення по яєчній шкаралупі, випалювання на дереві. Станом на лютий 2023 року Михайло — військовослужбовець Національної гвардії України.

Художник каже, що малює олівцями та фломастерами, створив понад сто картин.

Майстриня з Галицинова Анна Сальник презентує п’ять робіт — ляльки-мотанки та квіти в гільзі з-під російського снаряда.

“Вирішила створити композицію й назвала її “Відродження”. Що, попри все, квіти у нас розпустяться, соняхи у нас проростуть. І все в Україні буде добре”, — сказала Анна Сальник.

Як розповіла Інга Хоржевська, виставка працюватиме до кінця березня.

Організатори виставки передали військовим солодощі, шкарпетки та окопні свічки від працівників бібліотеки та містян.