Морський піхотинець з волонтерами передали книжки шістьом зруйнованим бібліотекам Миколаївщини

10:33

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Шість дитячих бібліотек на Миколаївщині, що постраждали від російської агресії, отримали від волонтерської мережі “Гончаренко центр” навчальну літературу і дитячі книжки. Зокрема дві тисячі книжок зі своїми коміксами для малечі передав морський піхотинець, художник Костянтин на псевдо MalKoNi.

Крім того, дитячу літературу надали видавництва «Сіма видає» та «Веселка», а також Держкомтелерадіо України в рамках програми Офісу Президента «Українським дітям – українську книгу».

Український художник і бізнес-тренер Костянтин MalKoNi наразі зі зброєю у руках боронить нашу країну від окупантів. Попри це митець не припиняє творити. Наразі він готує нову серію коміксів і мультфільм.

«Для мене важливо, що я можу щось змінити, тому я і пішов до лав української армії. Щоб вибороти майбутнє наших дітей, і своє, і своєї коханої. Я вірю в дива і хочу навчити вірити в них інших людей – дорослих і маленьких. Мета моїх коміксів – зробити діточок хоч трошки щасливішими навіть під час війни», – поділився захисник.

Голова відділу освіти, культури, молоді та спорту Березнегуватської селищної ради Ганна Хижняк розповіла, що бібліотеки ОТГ зазнали значних руйнувань від російських обстрілів.

«Ми втратили фонди, втратили обладнання, від попадань ворожих ракет згоріли приміщення. Тому ми безмежно вдячні за кожну подаровану книгу. І ми впевнені вони будуть корисними нашим читачам! Адже книга здатна змінити життя, стати кращим другом і наставником, в ній можна знайти однодумців і не почуватися одиноким», – наголосила Ганна Хижняк.

За словами волонтерки Валентини Шульц, частину книжок також було роздано маленьким відвідувачам Гончаренко центру в Херсоні.