“Монтессорі Миколаїв” – двомовний садочок, який надає освіту дітям-переселенцям та дітям військових.

10:51

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Марія Монтессорі пережила Першу світову війну, громадянську війну в Іспанії та Другу світову війну, які значно на неї вплинули. По завершенню Другої світової війни в Європі зʼявилася надія на мир. Але війна не стала пережитком минулого — це відбудеться тільки тоді, коли людство пройде духовну реконструкцію».

З книги «Освіта і мир» Марія Монтессорі.

Монтессорі Миколаїв ( https://www.instagram.com/montessori_mykolaiv?igsh=MXdjbnF2bTV3Mm1wZg%3D%3D&utm_source=qr ) це не просто садочок, це серце і душа, а також 14 років досвіду в Україні та за її межами, щоб принести користь рідному місту і впровадити нові методи освіти. Директор закладу Світлана навчалась та практикувала в американських та польських школах Монтессорі.  Зараз ми допомагаємо діткам досліджувати світ, вивчати англійську та українську мови через гру, матеріали Монтессорі та матеріали Cambridge. Також в нашому садочку впроваджено програму “Thinks equal ”,  Думай на рівних.  Це програма емоційного розвитку дитини.

Ми вчимо дітей з серцем, бо освіта без душі це не освіта взагалі.

В липні місяці ми відновили свою роботу завдяки підтримці  Montessori Ukraine United ( https://montessoriua.com/) (https://montessoriua.com/) та Монтессорі United (https://www.montessori-mggf.org/current-outstanding-grants/muu-2023) (https://www.montessori-mggf.org/current-outstanding-grants/muu-2023)
Ми вдячні всім, хто допомагає нам. Тому що ми робимо велику справу, саджаємо насіння майбутнього.

As  Nelson Mandela said:

“Education is the most powerful weapon you can use to change the world.”