“Модна фішка”: підкресліть свою індивідуальність

20:44

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Звичайний значок – знак, який відображає інформацію про приналежність до груп або про певні події. Сьогодні значок полюбляють носити майже усі. Його закріплюють на одязі, шарфах, рюкзаках та кепках. Все залежить від малюнку та зображеної інформації, яка може закликати, привертати увагу, налаштовувати на особливу хвилю.


10 липня у Центральній міській бібліотеці ім.М. Кропивницького для панянок простору “Вільна” Культурно -мистецька асоціація “Арт-спокуса” запропонувала квітково-барвистий майстер -клас з декоративного розпису значків “Модна фішка”. Для такого заняття ми обрали тренером Лесю Сайковську, справжнього експерта з художнього розпису.

“Ми вирішили власноруч створити декоративний значок, який стане гарним доповненням до жіночого образу. Тема – барви літа. Роботу розпочали з теорії про основи петриківського розпису: чим відрізняється нанесення малюнку на темний або світлий фон, як грунтувати поверхню виробу, що таке “підмальовок” і для чого він потрібен, як обрати малюнок та побудувати композицію тощо.
На початку практичної частини заняття, панянки спробували зобразити свій малюнок на папері. Наступним етапом стало перенесення композиції на підготовлене тло майбутнього виробу. Саме тут і знадобився нам “підмальовок”, який учасниці відтворили за допомогою пензля і білої фарби.
Творча частина була доволі відповідальна, адже білі елементи візерунку потрібно було акуратно покрити кольоровою фарбою за допомогою пензля. Це саме той дивовижний момент, коли тло значка вкрилося яскравими хвилями, бутонами, “цибульками”, барвистими квітами та ягодами. По завершенні заняття виріб покрили шаром лаку”, – розповіла керівниця “Арт-спокуси” Валентина Кривцова.


Кожна панянка створила свою прикрасу-значок, що буде вдало підкреслювати її індивідуальність. Відтепер, навіть у зимові холоди, така частинка барвистого літа буде нагадувати про тепло.