Місцеві бюджети Миколаївщини отримали понад 170 мільйонів гривень єдиного податку

9:14

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

«Завдяки сумлінності платників єдиного податку у січні 2024 року до місцевих бюджетів забезпечено 170,2 млн гривень», – повідомив в. о. начальника Головного управління ДПС у Миколаївській області Роман Корнєв.

Він зазначив, що переважна більшість коштів надійшла від фізичних осіб – підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування. Так, за вказаний період ними перераховано 108,2 млн грн, 48,6 млн грн направили до бюджетів сільгосптоваровиробники області – платники єдиного податку з юридичних осіб ІV групи. Від юридичних осіб – спрощенців територіальні громади Миколаївщини отримали 13,4 млн грн податкових надходжень з єдиного податку.

Роман Корнєв наголосив, що зростання надходжень єдиного податку від малого та середнього бізнесу ґрунтується на щоденній спільній роботі податківців, керівників територіальних громад, ініціативах з обох сторін, розуміння того, що ми робимо одну справу задля громади і країни в цілому.

Головне управління ДПС у Миколаївській області нагадує, що єдиний податок у повному обсязі спрямовується, безпосередньо, до місцевих бюджетів. Таким чином, перераховуючи його своєчасно, суб’єкти господарювання – спрощенці підтримують нашу державу у складний воєнний час. Адже своєчасно та у повному обсязі сплачений податковий платіж – це посильний внесок суб’єктів підприємництва у перемогу нашої країни над агресором.