Місто потребує нових водіїв тролейбуса

13:35

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

У Миколаєві, на базі КП “Миколаївелектротранс”, розпочалось навчання для тих, хто планує опанувати професію “водій тролейбуса”. 22 миколаївця – такий набір є рекордним для підприємства. Про це повідомляє видання “0512”.

Загалом навчання буде тривати 3,5 місяців, включає як теорію, так і практику. Окрім того, протягом всього навчання студентам виплачують стипендію у розмірі 6700 гривень. А по закінченню обіцяють офіційне працевлаштування та весь соціальний пакет.

– Ви є рекорною групої за останні тридцять років на нашому підприємстві, коли одночасно в навчальній групі двадцять два учні. До цього ми не набирали більше 15. Я сподіваюсь, що і через 3,5 місяці буде двадцять два нових водії, які сядуть за руль тролейбуса, – зазначив директор КП Юрій Сметана.

Юрій Сметана розповів, що наразі є велика потреба в водіях тролейбусу, адже КП має 60 одиниць цього електротранспорту, який може вийти на маршрути міста:

– У нас велика проблема в кількості водіїв. На сьогодні це 64 водії, і ми не можемо забезпечити рух всього транспорту, який наявний в парку. Ми не можемо наразі забезпечити потреби людей, адже з кожним днем збільшується кількість тих, хто повертається до міста. Саме тому ми відновили курси з підготовки водіїв, також збільшили розмір стипендії до 6700 гривень на місяць. Відсьогодні ми розпочинаємо набір на навчання водія трамваю. Ми будемо навчати нон-стоп, щоб збільшити водійський штат. З кожним учнем підписується договір, що по завершенню навчання вони мають відпрацювати на підприємстві певний період, – додав директор КП.

Сметана зазначив, що для відбору учнів була спеціальна комісія. Подалось близько 38 кандидатів, а відібрали 22.