
Миколаїв – рідне місто, овіяне красою південної землі та героїчною славою людей, які тут живуть. Захоплення його величчю втілене у нескінченному творчому різнобарв’ї. До дня народження Миколаєва запрошуємо всіх охочих висловити свої почуття у ІІ Відкритому різножанровому конкурсі «Місто нашої любові».
Підсумки проєкту будуть оприлюднені 8 вересня на сайті управління з питань культури та охорони культурної спадщини ММР та офіційних сторінках організаторів у соцмережах.
Нагородження переможців, виступи кращих виконавців і творчих колективів, тематична виставка малюнків і світлин відбудуться 13 вересня, під час Гала-концерту, з урахуванням безпекової ситуації.