Міська лікарня №3 витримала три потужні російські обстріли і продовжує працювати далі

10:54

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Детальніше про те, як медзаклад функціонує в умовах війни йдеться у сюжеті Телекомпанія МАРТ

Зазначається, що у міську лікарню №3 рашисти поцілили тричі.

Директор лікарні Юрія Дячук розповів кореспондентам:

«У нас на території лікарні було три прильоти. Перший прильот був 7-го березня — він найпотужнішим, на території закладу вибухнув боєзапас і значно постраждали вікна. Також був прильот 17-го вересня і ще одни 7-го жовтня».

Окупанти обстрілювали медзаклад касетними снарядами та били ракетами.

Внаслідок обстрілів суттєво постраждало майно закладу. За підтримки місцевої влади, волонтерів, благодійників, медзаклад зумів за доволі короткий час ліквідувати наслідки обстрілів. Долучалися до робіт і самі працівники лікарні.

Війна, бойові дії та щоденна небезпека не зупинили роботу лікарні. Від початку повномасштабного вторгнення в закладі продовжували лікувати цивільних та військових, а ще розвивали потенціал закладу.

Було виділено кошти з місцевого бюджету і придбано дизель-генератор на 270 кВт, що вже запущений. Куплено «С-дугу» для хірургічних втручань, куплено дві операційні лампи.

Також було придбано наркозну станцію, якої у нас в закладі взагалі не було, — зазначив головний лікар.

Також придбали апарати вакуумної терапії, ультразвукової діагностики, штучної вентиляції легень та сучасні медичні ліжка і допоміжне операційне обладнання. Лікарня має власну свердловину та систему очищення води, є тут і потужна киснева станція. Автопарк медзакладу поповнився двома новими каретами швидкої допомоги.

Від початку великої війни у лікарні пройшли лікування майже 7 тисяч пацієнтів, тож миколаївські воїни у білих халатах продовжують надійно тримати свій медичний фронт, повідомляється у сюжеті.