
Поблизу Первомайської та Шевченківської громад, що на Миколаївщині, у полі виявили російські боєприпаси. Вибухотехніки знищили боєприпаси контрольованим підривом на місці.
Про це 11 травня повідомили у Головному управлінні Нацполіції Миколаївщини.
До служби звернулися жителі громад, які помітили вибухонебезпечний предмет у полі поблизу сіл, повідомляють у підрозділі.
На місце події прибули поліцейські вибухотехніки та оглянули знахідку.
“Бойові елементи виявилися вкрай небезпечними, і транспортувати їх заборонено”, — йдеться в повідомленні.
Вибухотехніки методом контрольованого підриву знищили російське озброєння на місці виявлення, повідомляють у поліції.
“Поліція нагадує громадянам, що не можна наближатися, чіпати або транспортувати підозрілі предмети. У разі знаходження таких слід негайно повідомляти на спецлінії 102 або 101”.