Минулої доби обстріляні обласний центр та ще вісім населених пунктів Миколаївщини

11:09

Откройте «Вечерний Николаев» в Google News и  Телеграм-канале

Минулої доби обстрілів зазнали Миколаїв та вісім населених пунктів. За інформацією поліції Миколаївської області під ворожими атаками перебували Миколаїв, Очаків, Березнегувате, Мішково-Погорілове, Гур’ївка, Горохівка, Полігон, Степове та Лимани. На жаль, є загиблі та постраждалі.

Пошкоджені п’ять приватних житлових будинків, автомобілі, гаражне приміщення, складські приміщення та інші господарські споруди і об’єкти інфраструктури.

Поліцейські фіксують наслідки російської агресії та допомагають потерпілим. За усіма фактами порушення законів та звичаїв війни розпочаті кримінальні провадження.

Служби та підрозділи поліції Миколаївщини відпрацьовують усі сигнали, що надходять на спецлінію 102. Упродовж доби 2 червня їх було 490.

Правоохоронці нагадують про важливість вкрай обережного поводження із боєприпасами, що залишаються після обстрілів. Торкатися снарядів або частин боєприпасів категорично заборонено. Для їхнього знешкодження слід негайно звертатися до поліції або ДСНС за телефонами 102 та 101.