Міноборони України використало новітню автоматизовану систему Центру оперативного управління

13:51

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Міноборони України використало новітню автоматизовану систему Центру оперативного управління Дзвін-АС. Про це повідомив міністр оборони Олексій Резніков.

“6 грудня 2022 року я підписав наказ про взяття на озброєння автоматизованої системи Центру оперативного управління (ОКР Дзвін-АС). Вийшов своєрідний подарунок до Дня Збройних сил України. Адже наші військові дуже зацікавлені в АСУ стратегічного рівня і давно чекають на її повноцінне розгортання”, – зазначив він.

За словами Резнікова, навесні 2022 року система успішно пройшла відомчі випробування, а відтак і державні. Наразі всі формальні процедури завершено, АСУ стратегічного рівня офіційно стала до лав і працюватиме на користь Збройних сил. Далі Генштаб прийматиме рішення про параметри масштабування цієї АСУ.

Також Міноборони отримало позитивний висновок експертизи з Комплексу спеціального програмного забезпечення Інтеграційна платформа Дельта.

“Це важливий етап формалізації платформи відповідно до затвердженої дорожньої карти. Далі буде цикл офіційних випробувань, за результатами яких прийматиметься рішення про прийняття на озброєння”, – повідомив Резніков.