25.04.2024 10:28

Міністри закордонних справ «Великої сімки» ухвалили пакет санкцій проти Росії

21:18

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

пакет санкций против России, новости, Большая Семерка, Украина, агрессия РФ, ОРДЛО, война, санкции, G7, пакет санкцій проти Росії, новини, Велика Сімка, Україна, агресія РФ, ОРДЛО, війна, санкції, G7

Очільники МЗС країн «Великої сімки» ухвалили пакет санкцій проти Росії у відповідь на «порушення Москвою її міжнародних обов’язків». Про це сповістила міністерка закордонних справ Великої Британії Ліз Трасс, пишуть #Букви.

За її словами, «потужні скоординовані санкції» будуть застосовані проти РФ як тільки російські війська перетнуть кордони України. Обмежувальні заходи «вдарять» по Росії від Великої Британії, Японії, Італії, США, Канади, Франції та Німеччини.

 – Наша підтримка територіальної цілісності України непохитна, – зауважила Трасс.

Крім того, як попередили у пресслужбі британського уряду, Об’єднане королівство готується застосувати санкції стосовно окупованих територій Криму та ОРДЛО, які передбачають припинення будь-якої співпраці з особами чи бізнесом на цих територіях, поки їх не повернуть Україні.

 – І ми готові піти набагато далі, якщо Росія не відступить від межі. Ми обмежимо можливості російської держави та російських компаній залучати кошти на наших ринках, заборонимо низку високотехнологічного експорту та ще більше ізолюємо російські банки, – додала Ліз Трасс.

У Великій Британії наголосили, якщо РФ почне наступ на Україну – її «відріжуть» від глобальної економіки.