Міненерго повідомило про наслідки ракетного удару

13:39

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

В результаті нічного масованого ракетного обстрілу російських агресорів по Україні є влучання в об’єкти енергетичної інфраструктури. Без світла понад 20 населених пунктів, повідомляє Міненерго у четвер, 18 травня.

Зокрема, через обстріл відключилися повітряні лінії електропередачі на Хмельниччині. В області було знеструмлено три населених пункти. Без світла залишилися 1,7 тис. споживачів.

Також внаслідок останнього масованого обстрілу знеструмлено два населених пункти в Запорізькій області, три населених пункти – в Миколаївській області.

У Херсонській області було знеструмлено 15 населених пунктів. Залишилися без світла майже 12 тисяч споживачів. Зараз усі  вже заживлені.

На Донеччині відключилися кілька повітряних ліній. Без світла залишилися п’ять населених пунктів, понад 20 тисяч абонентів. Знеструмлено шахту, де у цей час перебували кілька осіб.

Внаслідок попередніх обстрілів без світла залишається частина споживачів у Донецькій, Запорізькій, Сумській, Харківській, Херсонській, Чернігівській областях.

Енергетики продовжують відновлювати електропостачання там, де це дозволяє безпекова ситуація. Загалом за добу електропостачання повернули для понад 32 тисяч споживачів.

Також цієї ночі відключилась міждержавна лінія електропередачі з Угорщиною. Місце пошкодження виявлено на території Угорщини. Там проводиться ремонт.

“Триває наймасштабніша за роки незалежності ремонтна кампанія об’єктів енергетичної інфраструктури у межах підготовки до нового опалювального сезону. Планово ремонтуються як об’єкти генерації, так і мережева інфраструктура. Проте обмеження для побутових споживачів не плануються. Енергетична система працює стабільно”, – зазначили у Міненерго.