Міндовкілля виступило проти завершення будівництва Ташлицької ГАЕС

10:06

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Ташлыкская ГАЭС, новости, День энергетика, Украина, электростанция, ГАЭС, новости, НАЭК "Энергоатом", Петр Котин, Герман Галущенко, Артем Черноморов

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України відмовило у наданні висновку з оцінки впливу для проекту завершення будівництва Ташлицької ГАЕС, який передбачав підвищенням нормального підпірного рівня (НПР) Олександрівського водосховища на р. Південний Буг до позначки +16,9 м.

Про це повідомили в Національному екологічному центрі України.

“Це означає, що боротьба триватиме, так як негативний висновок щодо можливості добудови Ташлицької ГАЕС, який був би найбільш логічним, на жаль, Міністерством не був виданий.

Проте чергова потужна громадська кампанія на захист «Бузького Ґарду» досягла необхідної мети – вкотре вдалося довести очевидне: збереження української спадщини, що визначає нашу ідентичність, зберігає нашу історію та природу, є безумовним пріоритетом.

Національний екологічний центр України разом із партнерами по Штабу протидії затоплення «Бузького Ґарду» буде продовжувати захищати «Бузький Ґард» від будь-яких подальших зазіхань щодо його затоплення», – йдеться в повідомленні.