Миколаївець Олексій Середа у складі синхронної пари здобув срібло чемпіоната світу в Угорщині

14:58

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Українські спортсмени Cофія Лискун та Олексій Середа (О.Середа – родом з Миколаєва) здобули срібло у змаганнях змішаних синхронних пар з вишки 10 м і принесли Україні першу медаль у стрибках у воду на чемпіонаті світу з водних видів спорту, що триває у столиці Угорщини.

Про це повідомляє Національний олімпійський комітет України.

У повідомленні відзначається, що Софія та Олексій, попри юний вік – 20 та 16 років відповідно, – вже мають у своєму доробку європейське золото й не одне, а от на світових першостях сходять на п’єдестал вперше.

До того ж це перша в історії медаль України на чемпіонатах світу саме у цьому виді програми, нагороди в якому вперше було розіграно у 2015 році.