Мер Олександр Сєнкевич нагородив рапіристку Аліну Полозюк та її тренерку Ларису Павленко за здобуття «бронзи» командних змагань Кубку світу з фехтування

15:36

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

28 травня  міський голова Олександр Сєнкевич зустрівся з нашою рапіристкою Аліною Полозюк та її тренеркою Ларисою Павленко і привітав з великим спортивним досягненням. Про це повідомляє сайт міськради.

Нещодавно Аліна Полозюк разом з Ольгою Сопіт, Катериною Буденко і Дар’єю  Миронюк у запеклій боротьбі вибороли «бронзу» на етапі Кубку світу, який відбувся у Гонконзі. Це вперше жіноча збірна України з фехтування на рапірах піднялася на п’єдестал Кубку світу.

Поєдинок був дуже напружений. Та наші дівчата, поступаючись, змогли вирвати перемогу. Останній бій тоді провела Аліна Полозюк з Миколаєва.

Лариса Павленко є директором нашої СДЮШОР з фехтування та тренеркою спортсменки.

Олександр Сєнкевич відзначив, що це, дійсно, історичне досягнення. І дуже приємно, що великий внесок у нього зробили представники миколаївської фехтувальної школи. Пані Аліна – як рапіристка. Пані Лариса – як тренерка.

Дякуючи за таке досягнення, міський голова Олександр Сєнкевич від громади вручив Аліні Полозюк та Ларисі Павленко грошові сертифікати по 20 тис. грн. кожний.

Кошти для заохочення талановитих спортсменів виділили з міського бюджету.

«Ми будемо продовжувати підтримувати наших спортсменів та виділяти для цього кошти з міського бюджету. Також будемо звертатися до депутатів, аби збільшити розмір грошових премій», – зазначив Олександр Сєнкевич.