Мер не розуміє, чому героїчна оборона Миколаєва не увійшла в 10 визначних перемог за рік війни

14:32

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Олександр Сєнкевич не розуміє, чому героїчна оборона Миколаєва не увійшла до визначних подій першого року опору російському вторгненню.

Про це Миколаївський міський голова сказав в програмі «Діалог» ТРК «МАРТ», передає Інше ТВ.

– “Сьогодні ми ще не перемогли, але, читаючи деякі новини в Інтернеті, я бачу, що хтось там хоче якщо не монополізувати, як мінімум, приватизувати те, що місто Миколаїв вистояло і зупинило ворога. Ми бачимо, що Міністерство оборони виклало інформацію про, скажемо так, події, найвизначніші під час цього року війни. І захист Миколаєва там чомусь не відображений. Тобто звільнення Херсона – є, а героїчний захист Миколаєва, скільки тут (ворожих) колон порозбивали до цього, – ми не бачимо”, – сказав Олександр Сєнкевич.

Мер додав, що в тому, що Миколаїв вистояв, є заслуга не тільки військових, а й працівників підприємств.

«Як кажуть, у перемоги багато батьків, і тільки поразка сирота. Насправді, до перемоги ще нам далеко, але в тому, що місто Миколаїв вистояло, є багато облич простих роботяг, які своїми руками в холод будували ці блокпости, копали траншеї, які разом з військовими ризикували своїм життям для того, щоб у миколаївців під час всієї війни була електроенергія, вода (яка б вона там не була), опалення, транспорт і всі інші послуги, вивозили військову техніку», – впевнений мер.